Telové ošetrenie

Lymfodrenáž

Lymfatická masáž (lymfodrenáž) aktivuje tok lymfy v lymfatickom systéme, ktorý je významnou súčasťou imunitného systému. Lymfatický systém zodpovedá za zber a odplavovanie odpadových látok z telesných tkanív. Za normálnych okolností pretečie lymfatickým systémom denne zhruba 4 litre tekutín obsahujúcich vodu, bielkoviny, tuky, soli, odumreté bunky, baktérie a látky vzniknuté ako odpad metabolických procesov. Ošetrenie je vhodné pre ženy aj mužov, starších ako 18 rokov.

Kozmetické a estetické indikácie

celulitída
detoxikácia organizmu
lipedém / lipolymfedém / zadržiavanie tekutín
relaxácia, regenerácia
syndróm ťažkých nôh
prevencia kŕčových žíl
odvodnenie
zoštíhlenie
zlepšenie trofizmu a obnovenie pružnosti pokožky

Správne fungovanie lymfatického systému je nenahraditeľné nielen pre krásu a pevné telo, ale predovšetkým pre naše zdravie.


Anticelulitídna masáž

Anticelulitídna masáž je zameraná na redukciu celulitidy, formovaniepostavy a zlepšenie kvality pokožky. Táto špeciálna masáž pôsobí na tukové bunky a stimuluje podkožnú štruktúru pre lepší podkožný metabolizmus a zlepšenie odtoku odpadových látok, ktoré sú zodpovedné za "pomarančový vzhľad" pokožky. Zlepšuje krvný obeh a zbavuje toxických látok. Po ošetrení dochádza k viditeľnej redukcii podkožných tukových vankúšikov, spevneniu a skvalitneniu pokožky.


Kavitácia-neinvazívna liposukcia

Kavitačný prístroj je určený na odstraňovanie lokálneho tuku celulitídy ultrazvukovými vlnami. Vysielaný ultrazvuk vytvára v tukovej vrstve mikro bublinky, ktoré pod vplyvom tlaku okolitého prostredia implodujú ("zrútia sa") smerom do svojho stredu, čím uvoľnia energiu, ktorá trvalo rozruší stenu tukovej bunky a tým ju odstráni. Výsledný efekt je trvalý a viditeľný hneď po prvom ošetrení.

Prístroj využíva patentovaný systém automatickej zmeny hĺbky prieniku ultrazvuku podľa hrúbky tukovej vrstvy, vďaka čomu je úplne eliminované nebezpečenstvo popálenia pokožky.