Mihalnice

3D mihalnice predstavujú jeden z najnovších trendov v oblasti skrášľovania tváre, resp. očných partií. Kvalitne nalepené mihalnice vám vyčaria krásny pohľad aj bez maskary. Riasy budú pôsobiť hustejšie a dlhšie a predovšetkým vydržia niekoľko týždňov. 3D Riasy sú vyrábané zo syntetického materiálu a lepené sú špeciálnym hypoalergénnym lepidlom. Keďže naše vlastné očné riasy prirodzene vypadávajú a sú nahradzované novými, riasa, na ktorej je prilepená 3D mihalnica, tiež časom vypadne. Je teda nevyhnutné riasy pravidelne dopĺňať, v závislosti od dĺžky prirodzeného rastového cyklu rias - u každého individuálne.

V ponuke máme: 

   Kašmírové mihalnice -boli navrhnuté podľa špeciálnych požiadaviek pre najvyššiu kvalitu amaximálnu spokojnosť. Ich prednosťou je špecifický plochý tvar, vďaka ktorému sú schopnépojať viac lepidla a perfektne priľnúť k prírodnej riase, čo zvyšuje životnosť aplikácie. Ďalšouprednosťou kašmírových rias je ich ľahkosť.

   Hodvábne mihalnice-sú jemnejšie, mäkšie a pružnejšie ako klasické syntetické 3D mihalnice.Vzhľadom k tomu, že sú mäkšie a viac porézne, majú tendenciu držať o niečo dlhšie.Predĺženie s hodvábnymi mihalnicami vyzerá veľmi prirodzene a veľmi atraktívne, ale nie takhusto, ako predĺženie so syntetickými 3D umelými mihalnicami.
     Nano mihalnice- revolučná novinka v oblasti predlžovania mihalníc s využitím najmodernejšíchtechnológií.Vďaka svojej ľahkosti nezaťažujú prírodné mihalnice a zabraňujú ich častémuvypadávaniu.Sú vyrobené z odľahčeného a vysoko lesklého materiálu.

      Objemové mihalnice-na každú prírodnú mihalnicu sa nalepí špecíalnou technikou 5-6 tenučkých rias. Tým sa vytvorí efekt bohatých, hustých mihalníc. Riasy sú objemové , a teda aj dámy, ktoré majúvlastné riasy redšie môžu mať vo výsledku krásne, husté mihalnice.

  Starostlivosť o 3D a objemové mihalnice:

  - odličovať očné tiene alebo linky môžete len jemne ,tyčinkami namočenými v odličovači, nesmie sa

  odličovať cez mihalnice

  - je nutné používať odličovače neobsahujúce oleje

  - vyhýbajte sa parným kúpeľom a saunám

  - 24 hodín po nalepení nesmú prísť do styku s vodou

  - nepretierajte si oči, nepoužívajte klieštiky na mihalnice

  - nepúšťajte na riasy prúd vody

  - neťahajte za riasy - môžete vytrhnúť vlastné mihalnice!

  - mihalnice je vhodné doplniť po troch týždňoch