Mihalnice

3D mihalnice predstavujú jeden z najnovších trendov v oblasti skrášľovania tváre, resp. očných partií. Kvalitne nalepené mihalnice vám vyčaria krásny pohľad aj bez maskary. Riasy budú pôsobiť hustejšie a dlhšie a predovšetkým vydržia niekoľko týždňov. 3D riasy sú vyrábané zo syntetického materiálu a lepené sú špeciálnym hypoalergénnym lepidlom. Keďže naše vlastné očné riasy prirodzene vypadávajú a sú nahradzované novými, tak riasa na ktorej je prilepená 3D mihalnica, tiež časom vypadne. Je teda nevyhnutné riasy pravidelne dopĺňať, v závislosti od dĺžky prirodzeného rastového cyklu rias - u každého individuálne.

V ponuke máme: 

   Kašmírové mihalnice - boli navrhnuté podľa špeciálnych požiadaviek pre najvyššiu kvalitu a maximálnu spokojnosť. Ich prednosťou je špecifický plochý tvar, vďaka ktorému sú schopné pojať viac lepidla a perfektne priľnúť k prírodnej riase, čo zvyšuje životnosť aplikácie. Ďalšou prednosťou kašmírových rias je ich ľahkosť.

   Hodvábne mihalnice - sú jemnejšie, mäkšie a pružnejšie ako klasické syntetické 3D mihalnice. Vzhľadom k tomu, že sú mäkkšie a viac porézne, majú tendenciu držať o niečo dlhšie. Predĺženie s hodvábnymi mihalnicami vyzerá veľmi prirodzene a veľmi atraktívne, ale nie tak husto ako predĺženie so syntetickými 3D umelými mihalnicami.

    Nano mihalnice - revolučná novinka v oblasti predlžovania mihalníc s využitím najmodernejších technológií. Vďaka svojej ľahkosti nezaťažujú prírodné mihalnice a zabraňujú ich častému vypadávaniu. Sú vyrobené z odľahčeného a vysoko lesklého materiálu.

     Objemové mihalnice - na každú prírodnú mihalnicu sa nalepí špeciálnou technikou 5-6 tenučkých rias. Tým sa vytvorí efekt bohatých a hustých mihalníc. Riasy sú objemové a teda aj dámy, ktoré majú vlastné riasy redšie, môžu mať vo výsledku krásne a husté mihalnice.

Starostlivosť o 3D a objemové mihalnice:

 • - odličovať očné tiene alebo linky môžete len jemne, tyčinkami namočenými v odličovači, nesmie sa
 •   odličovať cez mihalnice
 • - je nutné používať odličovače neobsahujúce oleje
 • - vyhýbajte sa parným kúpeľom a saunám
 • - 24 hodín po nalepení nesmú prísť do styku s vodou
 • - nepretierajte si oči, nepoužívajte klieštiky na mihalnice
 • - nepúšťajte na riasy prúd vody
 • - neťahajte za riasy - môžete vytrhnúť vlastné mihalnice!
 • - mihalnice je vhodné doplniť po troch týždňoch