Opalovanie nástrekom

Samoopaľovací nástrek Vita Liberata

Doprajte si zmenu a vzbuďte dojem krásnym opálením akoby ste prišli práve od mora. Vďaka samoopaľovaciemu nástreku v Štúdiu Adel získate mladistvý a svieži vzhľad s prirodzene opálenou pokožkou za krátky čas.

VITA LIBERATA je prvotriedné (samo) opaľovacie riešenie, perfektné a rovnomerné. Samoopaľovací nástrek sa na zákazníka nanáša malou striekacou pištoľou, ktorá jemne ale rovnomerne rozprašuje film po zákazníkovom tele. Tekutina obsahuje aktívnu látku DHA a po jej nanesení na pokožku reaguje látka s aminokyselinami obsiahnutými v hornej vrstve kože, ktorá zhnedne úplne rovnako, ako pri bežnom opaľovaní ale bez vedľajších účinkov.

Opálenie nástrekom je absolutne bezpečná a zdravá forma opaľovania. Obrovskou výhodou je, že výsledky sú viditeľné okamžite. Systém Vita Liberata je vyrobený tak, aby nepôsobil dráždivo na citlivú pokožku. Opálenie je prirodzené a v priebehu cca 10 hodín sa uplne absorbuje do kožky a zostáva ako prírodný bronzový odtieň bez škvŕn. Opálenie nástrekom dokáže zakryť príznaky celulitídy a pokožke pridá zdravý svieži a sexy vzhľad.

Výhody nástreku VITA LIBERTA:

- bezzápachové,
- organické (DHA, aktivná prísada, ktorá spôsobí hnednutie pokožky v produktoch Vita Liberata je získavaná z cukrovej trstiny a tým výrazne prispieva ku kvalite produktu)
- bezparabenové (Vita Liberata neobsahuje karcinogenne látky)
- neparfemované (pretože parfém vysušuje pokožku)
- bezalkoholu (rovnako kvôli vysušovaniu pokožky)
- perfektné a rovnomerné postupné blednutie

Prečo využiť opaľovanie nástrekom?

Je to jednoduchý spôsob, ako zmeniť svoj výzor. Vďaka opáleniu budete vyzerať sviežo a pôsobiť mladistvo. Teraz to môžete dosiahnuť za 10-15 minút. Táto zmena má trvanlivosť približne 7 dní (u niekoho 10 aj viac).

1. Nástrek je najzdravšia forma opaľovania, nehrozí spálenie, úpal, alergické reakcie.
2. Produkty VITA LIBERATA majú okrem hodvábu, ylang ylang a ďalších úžasných látok aj silnú hydratačnú zložku
3. Preniká len do vonkajšej vrstvy kože (epiderma) a tak neohrozuje vnútorné orgány ako UV žiarenie a nevznikajú po ňom ani alergické reakcie známe z čoraz nezdravšieho slnečného žiarenia.
4. Po nástreku je pokožka snedá ihneď, netreba chodiť na nástrek opakovane
5. Pehy a všetky formy hyperpigmentácie prekryje a nepodporuje ich intenzitu.
6. Pokožka bledne prirodzene, neostávajú žiadne fľaky a pokožka sa nezošupuje.