Masáž tváre

Kozmetická masáž tváre

Kozmetická masáž tváre má zo všetkých masáží najväčšie relaxačné účinky predovšetkým na centrálnu nervovú sústavu, preto je vhodná aj pre mužov.
Na rozdiel od iných častí tela sú svaly tváre pripojené do kože a preto priamo ovplyvňujú náš vzhľad. Svalové tkanivo v tvári vekom ochabuje, okolo úst, očí a na čele sa objavujú vrásky.

Masáž tváre pomáha oddialiť proces starnutia, zlepšuje krvný obeh, elasticitu, uvoľňuje stres a napätie.
Masáže tváre, krku a hlavy pomáhajú proti migrénam.
Keďže veľa ľudí má sedavé zamestnanie tieto masáže sú krásnou odmenou pre Vaše telo.

Masáž tváre je vhodná na:

  • spomaľenie tvorby vrások a kruhov pod očami
  • potlačenie migrény a bolesti hlavy
  • odstránenie únavy a stresu
  • zvýšenie imunity organizmu

Lymfatická masáž tváre

LYMFATICKÁ MASÁŽ je vynikajúci spôsob na odstránenie opuchov v tvári, účinkuje proti vráskam, pretože umožňuje prietok lymfy, ktorá odvádza škodliviny z podkožia. Tým sa bunky regenerujú a detoxikujú.
S pribúdajúcimi rokmi vznikajú na tvári rôzne opuchy, ktoré tvár menia. Najčastejšie a najvýraznejšie sú opuchy očí. Lymfomasáž tváre pomáha nežiadúce príznaky odstraňovať tým, že prebúdza lymfatický systém k aktívnej činnosti. Dotyky tejto masáže sú jemné, ľahké, nežné. Pomáha pri únave, spomaľuje proces starnutia a tvorbu vrások.
Kozmetická lymfodrenážna masáž tváre - príjemná dotyková masáž, udržiava v činnosti lymfatický systém, ktorý očisťuje telo od škodlivých látok.
Podporuje odstránenie:
- opuchov tváre a očí, opuchov po úraze, pri tehotenstve
- spomaľuje tvorbu vrások a kruhov pod očami
- pomáha pri odstraňovaní akné a rôznych kožných defektov
- migrény a bolesti hlavy
- únavy a stresu
- zvyšuje imunitu organizmu


Mikromasáž očného okolia

Očné okolie je najjemnejšia a najchúlostivejšia časť celej tváre ktorá je veľmi citlivá a ľahko býva poznamenaná vekom a únavou. Oči prezentujú celkovú fyzickú a duševnú kondíciu. Pri mikromasáži očného okolia sa znižuje prehĺbenie vrások okolo očí, zmenšujú sa vačky pod očami, znižuje sa vnútroočný tlak a tým posilňuje zrak. Mikromasáž pôsobí proti únave očí a pomáha k lepšiemu spriechodneniu dutín.

Mikromasáž tiež posilňuje obočie, ktoré počas rokov padá a hlavne prekrvuje pokožku, ktorá oddiaľuje jej stenšenie a predčasné starnutie. Mikromasáž tiež napomáha vyplaviť toxíny, ktoré sú odvádzané do lymfatických ciest, podporuje obnovu buniek a zabraňuje strate vlhkosti pokožky.


Čokoládová masáž tváre

Čokoládová masáž je výborná na získanie dobrej nálady, odplavuje toxické látky z tela a uvolňuje stuhnuté svaly. Blahodárne pôsobí na Vašu pokožku, ktorá bude krásne hodvábna a čokoládovo sladká.
Kakao v čokoláde obsahuje antioxidanty, ktoré pôsobia proti starnutiu. Počas niekoľkých minút sa Vaša pleť zbavuje vrások, šupín a vysušenej kože. Čokoláda vráti koži pružnosť, mladosť a pomáha redukovať stres


Liftingová masáž tváre

Lifting tváre je hĺbková, manuálna a vyhladzovacia masáž. Spôsobuje vypnutie pokožky, jej lepšie prekrvenie a odplavenie splodín látkového metabolizmu. Liftingová masáž sa prevádza so 100% arganovým olejom.
Masáž:
-stimuluje svaly tváre,
-odstraňuje zrohovatené bunky,
-podporuje obnovovacie funkcie kože,
-odstraňuje napätie,
-redukuje vrásky,
-napína pokožku.
Táto masáž bráni starnutiu pleti, vzniku vrások, zvyšuje pružnosť pokožky a znižuje napätie v tvári. Táto technika je jedna z najúčinnejších foriem starostlivosti o starnúcu pleť. Účinok liftingovej masáže je viditeľný už po prvom sedení. Liftingová masáž tváre je určená pre ženy po 30 roku života, stresovanú pleť, unavenú a ochabnutú pleť.


Masáž tváre lávovými kameňmi

Patrí k novým a obľúbeným ošetreniam pleti. Lávové kamene majú mimoriadne silné energetické vibrácie, ktoré spolu s teplom, odstraňujú bloky dôležitých bodov na meridiánoch a správne rozprúdia energiu v tele. Masáž sa využíva na zlepšenie tonizácie svalstva tváre a dekoltu. Keďže masáž kameňmi pôsobí antistresovo, využíva sa aj v oblasti psychiky, pretože odoberá negatívnu energiu.

Účinky masáže:

-zaisťuje hĺbkovú elimináciu toxínov a lymfatickú drenáž podkožia

-podporuje napnutie a elasticitu pokožky

-dochádza k uvoľneniu mimických svalov

-má detoxikačný účinok