Prístrojové ošetrenie

Rádiofrekvencia

Inak nazvývaná aj ako neivazívny thermo lifting je výbornou voľbou, ak potrebujete vypnúť Vašu pokožku. Toto ošetrenie pracuje na pricípe diatermie - vytvárania tepla v tkanivách. Princíp procedúry spočíva v prehrievaní kolagénových vláken, čo spôsobuje ichsťahovanie a napínanie, vďaka čomu dochádza k požadovanej regenerácii pleti. V mnohých prípadoch možno vidieť rozdiel vo vzhľade pokožky už po prvom ošetrení. Efekt podstatného zlepšenia sa prejavuje po sérii 5tich procedúr.


Fotorejuvenizácia

Fotorejuvenizácia- je pre moderné ženy najrýchlejšia a najúčinnejšia metóda na oddialenie starnutia. Je to omladenie pokožky neinvazívnou terapeutickou metódou, ktorá pracuje na báze intenzívneho pulzného svetla /IPL/ a využíva princíp selektívnej fototermolýzy t.j. zničenia vybraných buniek teplom. Záblesk aplikovaného intenzívneho pulzného svetla na povrch kože sa v kolagéne mení na teplo a tento tepelný šok má za následok denaturáciu bielkovinovej molekuly kolagénu. Makromolekula bielkoviny sa zvlní, tým sa skráti a výsledkom je napnutie kože a odstránenie vrások.Poškodený kolagén sa nahrádza novým - oveľa kvalitnejším.Zlepšuje pružnosť a pevnosť kože, jemné vrásky miznú, rozšírené póry sa stiahnu a pleť sa farebne zjednotí.


Kyslíkové ošetrenie pleti

Táto metóda je vhodná pre všetky typi pleti a pre všetky vekové kategórie. Kyslíková kúra je moderné bezbolestné ošetrenie pleti,ktorého výsledky sú pociťované už po prvej aplikácií. Zákrok je veľmi príjemný a úplne antialergický.Pri tejto metóde je vstrekovaný 95% kyslík, liečebné séra, vitamíny a iné regeneračné látky pod tlakom hlboko do pokožky. Zmeny sú viditeľné už pri prvom ošetrení, pleť je pevnejšia, mladistvejšia a napnutejšia.


Diamantová mikrodermabrázia

procedúra, pri ktorej je pokožka vystavená pôsobeniu kryštálov za účelom odstránenia vrchnej vrstvy kože, hlavne odumretých kožných buniek. Tiež podporuje produkciu nových kožných buniek v bazálnej, najhlbšej vrstve kože. Táto procedúra tiež stimuluje tvorbu kolagénu, hĺbkovo prečistí póry. Výsledkom je neprekonateľný pocit odľahčenej a jemnej pleti, stimulácia kolagénnej siete spojená so zlepšením textúry kože a jej vzhľadu, redukcia pórov s odstránením ich obsahu.


Ultrazvuk

Ultrazvuk-ultrazvukové vlny stimulujú kožné tkanivo a podporujú tvorbu kolagénu,redukujú vrásky, čo v konečnom dôsledku vyhladzuje pokožku, ktorá je následne rozjasnená a omladená a má zdravý vzhľad. Ultrazvuk vytvára trecie teplo, ktoré urýchľuje krvný obeh, svalovú relaxáciu a detoxikáciu pokožky.


Elektrostimulácia

Neutralizuje mikronapätie v mimických svaloch, spôsobuje mikroelektrickú protivráskovú masáž, redukuje ochabnuté svalstvo na tvári a spadnuté viečka, zlepšuje absorpciu výživných látok. Ošetrenie je vhodné pre ľudí trpiacich opuchmi, tmavými kruhmi v okolí očí a vráskami.


Mezoterapia

Je vpravenie kyseliny hyaluronovej, alebo iných aktívnych látok do pokožky do hĺbky 0,5 mm dermapenom s oceľovými ihličkami, za účelom výraznej hydratácie, revitalizácie, zvýšenia tonusu a turgoru pleti a odstránenia jemných vrások. Povrchové pôsobenie dermapenu zasahuje rohovú vrstvu pokožky, uľahčuje prienik aktívnych látok do pleti a súčasne pôsobí ako špecifická masáž, podporujúca tvorbu kolagénu. Preto sa touto metódou tiež výrazne zjemňujú jazvy po akné nie staršie ako 2 roky.


                                             Hydrodermabrazia

Hydrodermabrázia ponúka neinvazívne čistenie, hydratáciu a osvieženie pleti novej generácie. Podľa klinických štúdii prevedených lekármi vykazuje hydrodermabrázia výborné výsledky a radí sa medzi najlepšie čistiace procedúry.

Čo môžete očakávať:

-Špeciálna násadka umožňuje efektívnu extrakciu a hydratáciu pokožky
-Zbavuje pleť nečistôt, odumretých buniek a kožného mazu
-Dokonale vyrovnáva hydratáciu pleti
-Ozdravuje pokožku
-Redukuje kožný maz a rozšírené póry
-Rozjasňuje a osviežuje pleť
-Vhodná pre všetky typy pleti vrátane citlivej


Biostimulačný laser

Biostimulačný laser-Pri ošetrení biostimulačným laserom sa mení polarita bunečnej membrány, zvyšuje sa elasticita a hydratácia pleti, je vynikajúci na ošetrenie aknóznej, nečistej pleti, hojí malé ranky, stimuluje herpes, lieči poruchy rastu vlasov. Laserový lúč pôsobí na bunky ako svetelný vitamín, urýchľuje bunkový metabolizmus. Môže sa aplikovať na:

- všetky typy predčasne starnúcej a ochabnutej pleti

- akné, znečistenú pleť s rozšírenými pórmi,

- herpesy, jazvy, hojenie akýchkoľvek rán a pod.


                                                                Oxygeneo 

Oxygeneo-je neinvazívny zákrok, ktorý pleť vyčistí, dodá jej výživu a hydratáciu. Zákrok je bezbolestný, rýchly a má okamžitý efekt.Unikátne riešenie vám poskytne v jednom zákroku tri efektívne ošetrenia s okamžite viditeľným efektom:

  1. Exfoliácia - čistenie a peeling pre jemnejšiu a hladšiu pokožku.
  2. Výživa, hydratácia a rozjasnenie pleti - napne pleť, dodá jej potrebnú energiu a hydratáciu a zjednotí tón.
  3. Okysličenie pleti - nový život pre vašu pokožku.