Prístrojové ošetrenie

Rádiofrekvencia

Inak nazývaná aj ako neinvazívny thermo lifting je výbornou voľbou ak potrebujete vypnúť Vašu pokožku. Toto ošetrenie pracuje na princípe diatermie, čiže vytvárania tepla v tkanivách. Princíp procedúry spočíva v prehrievaní kolagénových vláken, čo spôsobuje ich sťahovanie a napínanie, vďaka čomu dochádza k požadovanej regenerácii pleti. U mnohých prípadoch možno vidieť rozdiel vo vzhľade pokožky už po prvom ošetrení. Efekt podstatného zlepšenia sa prejavuje po sérii piatich procedúr.


Fotorejuvenizácia

Fotorejuvenizácia je pre moderné ženy najrýchlejšia a najúčinnejšia metóda na oddialenie starnutia. Je to omladenie pokožky neinvazívnou terapeutickou metódou, ktorá pracuje na báze intenzívneho pulzného svetla /IPL/ a využíva princíp selektívnej fototermolýzy t.j. zničenia vybraných buniek teplom. Záblesk aplikovaného intenzívneho pulzného svetla na povrch kože sa v kolagéne mení na teplo a tento tepelný šok má za následok denaturáciu bielkovinovej molekuly kolagénu. Makromolekula bielkoviny sa zvlní, tým sa skráti a výsledkom je napnutie kože a odstránenie vrások. Poškodený kolagén sa nahrádza novým - oveľa kvalitnejším. Zlepšuje pružnosť a pevnosť kože, jemné vrásky miznú, rozšírené póry sa stiahnu a pleť sa farebne zjednotí.


Kyslíkové ošetrenie pleti

Táto metóda je vhodná pre všetky typy pleti a pre všetky vekové kategórie. Kyslíková kúra je moderné bezbolestné ošetrenie pleti, ktorého výsledky sú pociťované už po prvej aplikácií. Zákrok je veľmi príjemný a úplne antialergický. Pri tejto metóde je vstrekovaný 95% kyslík, liečebné séra, vitamíny a iné regeneračné látky pod tlakom hlboko do pokožky. Zmeny sú viditeľné už pri prvom ošetrení. Pleť je pevnejšia, mladistvejšia a napnutejšia.


Diamantová mikrodermabrázia

Je procedúra, pri ktorej je pokožka vystavená pôsobeniu kryštálov za účelom odstránenia vrchnej vrstvy kože a hlavne odumretých kožných buniek. Tiež podporuje produkciu nových kožných buniek v bazálnej najhlbšej vrstve kože. Táto procedúra tiež stimuluje tvorbu kolagénu a hĺbkovo prečistí póry. Výsledkom je neprekonateľný pocit odľahčenej a jemnej pleti, stimulácia kolagénnej siete spojená so zlepšením textúry kože a jej vzhľadu, redukcia pórov s odstránením ich obsahu.


Ultrazvuk

Ultrazvukové vlny stimulujú kožné tkanivo, podporujú tvorbu kolagénu a redukujú vrásky, čo v konečnom dôsledku vyhladzuje pokožku, ktorá je následne rozjasnená, omladená a má zdravý vzhľad. Ultrazvuk vytvára trecie teplo, ktoré urýchľuje krvný obeh, svalovú relaxáciu a detoxikáciu pokožky.


  Elektrostimulácia

Neutralizuje mikronapätie v mimických svaloch, spôsobuje mikroelektrickú protivráskovú masáž, redukuje ochabnuté svalstvo na tvári a spadnuté viečka, zlepšuje absorpciu výživných látok. Ošetrenie je vhodné pre ľudí trpiacich opuchmi, tmavými kruhmi v okolí očí a vráskami.


Mezoterapia

Je vpravenie kyseliny hyaluronovej, alebo iných aktívnych látok pod pokožku do hĺbky 0,5 mm dermapenom s oceľovými ihličkami, za účelom výraznej hydratácie, revitalizácie, zvýšenia tonusu a turgoru pleti a odstránenia jemných vrások. Povrchové pôsobenie dermapenu zasahuje rohovú vrstvu pokožky, uľahčuje prienik aktívnych látok do pleti a súčasne pôsobí ako špecifická masáž podporujúca tvorbu kolagénu. Touto metódou sa tiež výrazne zjemňujú jazvy po akné nie staršie ako 2 roky.


Hydrodermabrázia

Hydrodermabrázia ponúka neinvazívne čistenie, hydratáciu a osvieženie pleti novej generácie. Podľa klinických štúdii prevedených lekármi vykazuje hydrodermabrázia výborné výsledky a radí sa medzi najlepšie čistiace procedúry.

Čo môžete očakávať:

 • Špeciálna násadka umožňuje efektívnu extrakciu a hydratáciu pokožky
 • Zbavuje pleť nečistôt, odumretých buniek a kožného mazu
 • Dokonale vyrovnáva hydratáciu pleti
 • Ozdravuje pokožku
 • Redukuje kožný maz a rozšírené póry
 • Rozjasňuje a osviežuje pleť
 • Vhodná pre všetky typy pleti vrátane citlivej

Biostimulačný laser

Pri ošetrení biostimulačným laserom sa mení polarita bunečnej membrány a tak sa zvyšuje elasticita a hydratácia pleti. Je vynikajúci na ošetrenie aknóznej, nečistej pleti, hojí malé ranky, stimuluje herpes a lieči poruchy rastu vlasov. Laserový lúč pôsobí na bunky ako svetelný vitamín, urýchľuje bunkový metabolizmus.

Môže sa aplikovať na:

 • Všetky typy predčasne starnúcej a ochabnutej pleti
 • Akné, znečistenú pleť s rozšírenými pórmi,
 • Herpesy, jazvy, hojenie akýchkoľvek rán a pod

     Oxygeneo 

Oxygeneo je neinvazívny zákrok, ktorý pleť vyčistí, dodá jej výživu a hydratáciu. Zákrok je bezbolestný, rýchly a má okamžitý efekt. Unikátne riešenie vám poskytne v jednom zákroku tri efektívne ošetrenia s okamžite viditeľným efektom:

 • Exfoliácia - čistenie a peeling pre jemnejšiu a hladšiu pokožku.
 • Výživa, hydratácia a rozjasnenie pleti
 • Napne pleť, dodá jej potrebnú energiu, hydratáciu a zjednotí tón.
 • Okysličenie pleti - nový život pre vašu pokožku.

     Karbónový peeling

Karbónový peeling je neinvazívne laserové ošetrenie, ktoré zjednocuje farebný tón pleti. Vhodné pre pleť s rozšírenými pórmi a prejavmi po zápalovej forme akné.

 • Zmierňuje prejavy akné v dospelom veku.
 • Omladenie starnúcej pleti
 • Obnovuje poškodené povrchové vrstvy kože
 • Zlepšuje celkový vzhľad a tonus pleti
 • Vypína jemné linky
 • Okamžitý efekt rozžiarenej pleti bez vedľajších účinkov a obmedzení

Plazmalifting

Cieľom ošetrenia je úprava poklesnutých viečok a odstránenie vrások v očnom okolí. Výsledky sú viditeľné ihneď po prvom ošetrení.

Pre koho je ošetrenie vhodné:

 • Zákrok je vhodný pre ľudí ktorí nechcú podstúpiť plastický chirurgický zákrok.
 • Nemajú dostatok tkaniva na odstránenie chirurgickým zákrokom.
 • Chcú omladiť svoj vzhľad, rozžiariť očné okolie a zbaviť sa vrások.